Jesteś tutaj:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Due Diligence

 due int2

     Skuteczne podejmowanie decyzji biznesowych jest uzależnione od właściwej analizy zdarzeń zachodzących, zarówno wewnątrz firmy jak i w jej otoczeniu. Niejednokrotnie duża liczba różnorodnych danych i czynników stanowi przeszkodę w identyfikacji kluczowych dla decyzji informacji.
GISS sp. z o.o. dostarcza produkty i usługi mające zapobiegać sytuacjom podejmowania nietrafnych decyzji biznesowych, których przyczyną jest tzw. „szum informacyjny”.  Produkty przez nas oferowane służą zwiększeniu efektywności przedsiębiorstw w wykorzystywaniu zarówno posiadanych zasobów informacyjnych jak i tych, nowych, nieustannie pozyskiwanych. Opierając się na naszym doświadczeniu oraz doświadczeniu naszego zagranicznego partnera, globalnego dostawcy tego typu usług, firmy Centra Technology Inc.,  stworzyliśmy ofertę produktową, która według nas poprzez usystematyzowanie wiedzy o technikach pozyskiwania informacji, sposobach ich kolekcjonowania oraz wykorzystania w celu np. dogłębnej analizy konkurentów czy prognozowania przyszłej sytuacji rynkowej pozwoli przedsiębiorstwu na bezpieczne prowadzenie działalności gospodarczej oraz uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku.
     Prowadzenie bezpiecznego procesu inwestycyjnego wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy na temat podmiotu, który jest jego celem. Pomożemy Państwu dokonać analizy, której celem jest określenie słabych i silnych stron przedsięwzięcia oraz wskazanie potencjalnych zagrożeń związanych z inwestycją. Docieramy do informacji dotyczących:

  • historii zawodowej kadry menadżerskiej badanych przedsiębiorstw, jej reputacji oraz motywacji;
  • siły i jakości relacji przedsiębiorstwa z jego klientami, dostawcami czy dystrybutorami;
  • opinii analityków branżowych oraz inwestorów instytucjonalnych na temat badanego podmiotu;
  • informacji na temat struktury właścicielskiej, organizacyjnej oraz finansowej badanego przedsiębiorstwa;
  • informacji ze źródeł oficjalnych (prasa, KRS itp.) oraz legalnie uzyskanych informacji ze źródeł nieoficjalnych.

Ze względu na dużą wrażliwość, oferowanych w tym zakresie usług, GISS Sp. z o.o. nie udostępnia referencji naszych dotychczsowych Klientów.

 
Projekt i realizacja Instalacje.biz