Jesteś tutaj: AktualnościListopad 2013

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Listopad 2013

Miejsce: Angola, Afryka

W listopadzie 2013 roku firma GISS Sp. z o.o. podpisała kolejny kontrakt z kanadyjską firmą Intelcan Technosystems Inc, globalnym liderem w dziedzinie produkcji i instalacji systemów ILS, DME oraz zintegrowanych systemów łączności funkcjonujących na lotniskach na całym świecie. Efektem podpisania umowy było wysłanie zespołu technicznego firmy GISS do Angoli.

 Cuito Cuanavale   Cafunfu
 AirPort 11 November

 

Czterotygodniowy rekonesans techniczny obfitował w częste podróże po całym obszarze kraju i wizyty we wszystkich wysuniętych stacjach VCCS stanowiących infrastrukturę obecnie funkcjonującego systemu łączności opartego o radiostacje JOTRON i systemy łączności satelitarnej VSAT firmy ND DATCOM. Stacje, w których dokonywano prace to Luanda ACC – CCR, TX/RX SITE, Soyo, Cafunfu, Huambo, Namibe, Saurimo, i Cuito Vuanavale.

Głównymi zadaniami inżynierów GISS było wykonanie rekonesansu technicznego, sprawdzenie faktycznego stanu technicznego wysuniętych stacji łączności systemu VCCS oraz sporządzenie dokumentacji i raportów technicznych, które mają posłużyć przygotowaniu finalnej koncepcji realizacji kontraktu dla klienta w Angoli.

Rekonesans techniczny wykonany przez personel firmy GISS był pierwszym etapem projektu, który ma na celu rozbudowę istniejącej infrastruktury, poprawienie funkcjonalności i rewitalizację zintegrowanego systemu łączności VCCS funkcjonującego w Angoli. Realizacja dalszych etapów przewidziana jest na rok 2014 i kolejne lata.

 


 

Projekt i realizacja Instalacje.biz