Jesteś tutaj: RozwiązaniaGISS & Intelcan

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

GISS & Intelcan

Firma GISS jako jedyny oficjalny partner i przedstawiciel firmy INTELCAN Inc. w Polsce ma przyjemność poinformować o zakończonych już instalacjach Systemów Nawigacji Lotniczej:

ILS SMALL   SkyNAV N8000 ILS,

DME SMALL   SkyNAV N9000DME,

oraz Systemów Dozorowania przestrzeni powietrznej PSR/MSSR na lotniskach w Polsce, a także o naszych planowanych realizacjach na najbliższy czas. Plany wdrożeń systemów produkcji INTELCAN przez firmę GISS idealnie wpisują się w aktualny trend rozbudowy sieci regionalnych Portów Lotniczych oraz w dostosowywanie infrastruktury tychże obiektów do najwyższych standardów bezpieczeństwa w żegludze lotniczej, co jest priorytetem naszej działalności.

Montowane przez nas systemy ILS/DME, w zależności od specyfiki miejsca przeznaczenia, są urządzeniami dla kategorii CAT I, III a nawet III (lądowanie w warunkach niemal całkowitego braku widoczności), z możliwością dowolnej konfiguracji. Mogą pracować z pełnym spektrum aplikacji używanych przez użytkowników końcowych. Rodzina produktów SkyNAV oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje, najwyższy poziom serwisu nawigacyjnego przy niskich kosztach i długim okresie żywotności systemów. Działanie systemów SkyNAV bazuje na zaawansowanych procesorach DSP i FPGA, posiadają także możliwość monitorowania sygnałów w czasie rzeczywistym. Ponadto wyposażone są we wbudowaną funkcję BITE (Built in Test Equipment), co pozwala na w pełni zautomatyzowaną lokalizację oraz usunięcie błędów w razie potrzeby. Dzięki tym rozwiązaniom systemy zapewniają zarządzanie bezpiecznym lądowaniem, pełne spektrum informacji dla personelu technicznego, zarządzanie dozorowanie przestrzeni powietrznej, precyzyjne wykonywanie pomiarów odległości. Nasze systemy są w pełni kompatybilne z ICAO oraz standardami EURO Control.

Jesteśmy obecnie niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w szybkim niezawodnym i profesjonalnym wykonywaniu instalacji systemów nawigacyjnych oraz systemów dozorowania przestrzeni powietrznej. W Nowościach znajdziecie Państwo kilka podstawowych informacji o zrealizowanych przez nas projektach.

Projekt i realizacja Instalacje.biz