You are here: OfferUncategorisedSystemy Komunikacyjne

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

Offer

Systemy Komunikacyjne

Oferujemy produkty Firmy TAIT - światowego lidera systemów łączności radiotelefonicznej. Nasze usługi zawierają: projektowanie, dostarczanie oraz zarządzanie systemami łączności kryzysowej, przeznaczonymi dla organizacji bezpieczeństwa publicznego takich jak Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Wojsko, oraz dużych firm w tym spółek Skarbu Państwa.2tait200x150bez tla

Nasze systemy są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, działają w specyficznych strefach klimatycznych począwszy od Pustyni Gobi poprzez wysoko zaludnione metropolie i rozległe obszary wiejskie do dżungli Ameryki Południowej.

Dla potrzeb klientów dostarczamy kompletne, zintegrowane systemy komunikacyjne, sterowane i obsługiwane w sposób całkowicie zintegrowany i zdalny.

Tait Communications to międzynarodowa korporacja z siedzibą w Christchurch, w Nowej Zelandii, wsparcia na rynku międzynarodowym dostarczamy za pośrednictwem naszych trzech central regionalnych obejmujących Azję i Pacyfik, Amerykę i Europę, Środkowy Wschód oraz Afrykę. Ponadto współpracujemy z ogólnoświatową siecią biur sprzedaży/wsparcia, partnerami, dilerami, integratorami systemów oraz doradcami.

 


 

Systemy P25

p25Będący w naszej ofercie system cyfrowej łączności P25 produkcji TAIT spełnia wysokie wymagania naszych odbiorców. Jest to system przeznaczony dla użytkowników instytucjonalnych, sprawdzający się w systemach łączności kryzysowej, zapewniający pewną i bezpieczną łączność. W naszej ofercie dostępne są następujące rozwiązania systemów P25: konwencjonalne, konwencjonalne simulcastowe, trankingowe i trankinowe simulcastowe.

 

 

{mooblock=Specyfikacje produktów (Pokaż/Ukryj)}


Sieci:                                 
Stacje Bazowe/Przemienniki: Urządzenia przewoźne:                              
Urządzenia przenośne:                       
pdf   TaitNet P25 Networks pdf  TB9400 pdf  TM9400 pdf  TP9400 
  pdf  TB9100 pdf  TM9155 pdf  TP9155/60
  pdf  Transportable pdf  TM9135 pdf  TP9155/40

 {/mooblock}


 

Systemy DMR

dmr

Oferujemy zaawansowane systemy łączności cyfrowej w otwartym, światowym standardzie Digital Mobile Radio (DMR). Dysponujemy doświadczonym zespołem, który na życzenie klienta przeprowadzi analizę propagacji dla planowanego systemu, zapewni cyfrową dokładność, efektywne wykorzystanie widma radiowego oraz elastyczność opartą na protokole IP dla efektywniejszej transmisji głosu i danych.

Oferowany system DMR został już wdrożony u szerokiej gamy międzynarodowych użytkowników. Niezawodne terminale spełniające normy IP 67 dają możliwość dostosowania systemu do konkretnych potrzeb każdego klienta. System umożliwia łatwą migrację z systemów analogowych a szeroka oferta gwarantuje naszym klientom ciągłą, wysoką jakość oraz elastyczność w wyborze nowoczesnych rozwiązań. Możliwości integracyjne systemy pozwalają na tworzenie spójnych i nieoperacyjnych systemów dyspozytorskich składających się z wielu różnego typu podsystemów

 

 

{mooblock=Specyfikacje produktów (Pokaż/Ukryj) }


Stacje Bazowe/Przemienniki: Urządzenia przewoźne:                              
Urządzenia przenośne:                         
pdf  DMR TB9300 pdf  DMR TM9300 pdf  DMR TP9300 

 {/mooblock}


 

Systemy TaitNet Trunked MPT 1327 oraz MPT-IP

mpt

TaitNet MPT jest obecnie najszerzej stosowanym rozwiązaniem komunikacyjnym o dużym znaczeniu. Elastyczność systemu umożliwia stopniową aktualizację technologii analogowej do systemów DMR wraz z całą infrastrukturą cyfrową opartą na stabilnej technologii komunikacyjnej, cyfrowych łączach i łączności IP.

TaitNet MPT zapewnia przedsiębiorstwom, przy względnie niskich nakładach finansowych, solidny i tani system dający użytkownikowi pewność i niezawodność.

 

 

{mooblock=Specyfikacje produktów (Pokaż/Ukryj) }


Sieci:                                 
Stacje bazowe/Przemienniki: Urządzenia przewoźne:                              
Urządzenia przenośne:                        
pdf   TaitNet MPT Trunked Networks pdf  TB8100 pdf  TM8000 pdf  TP8100
  pdf  TB8200 pdf  TM8235 pdf  TP8100-IS
  pdf  TB7100 pdf  TM8254 pdf  Orca-5000
  pdf  T800 Series II pdf  TM8255 pdf  Orca-5000-IS
  pdf  T800 Simline pdf  TM8252  

 {/mooblock}


 

Konwencjonalne Systemy Analogowe

conventional

Oferujemy szeroki zakres tradycyjnych analogowych systemów radiowych spełniających specyficzne wymagania naszych klientów – zarówno małych organizacji z kilkuosobową obsługą jak i dla wielkich korporacji wymagających komunikacji na rozległym obszarze dostarczając połączeń indywidualnych, jak i grupowych.

 

 

 

{mooblock=Specyfikacje produktów (Pokaż/Ukryj) }


Sieci:                                 
Stacje bazowe/Przemienniki: Urządzenia przewoźne:                              
Urządzenia przenośne:                         
pdf   TaitNet Network Solutions pdf  TB8100 pdf  TM8000 pdf  TP8100
  pdf  TB7100 pdf  TM8235 pdf  TP8100-IS
  pdf  T800 Series II pdf  TM8254 pdf  TP7110
  pdf  T800 Simline pdf  TM8255 pdf  Orca-5000
    pdf  TM8105 pdf  Orca-5000-IS
    pdf  TM8110-15  
    pdf  TM8250  
    pdf  TM8260  
    pdf  TM8252  

 {/mooblock}


Cisco-Select-Partner-logo

Projekt i realizacja Instalacje.biz